HEDI
Adres

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Wyszukiwanie sprzętu

Typ sprzętu:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Masz pytania?
Adres

Narzędzia

Zapewniamy wyposażenie budowy w nowoczesne:

  • narzędzia ręczne
  • przyrządy pomiarowe
  • przedmioty ochrony osobistej
  • narzędzia i urządzenia do podnoszenia i przemieszczania
  • ciągi linowe i łańcuchowe z napędem elektrycznym lub pneumatycznym
  • podnośniki mechaniczne i hydrauliczne
  • wciągarki elektryczne stałe i przejezdne
  • zaczepy, uchwyty i zawiesia – pojedyncze i wielokrotne, linowe, łańcuchowe i z tworzywa sztucznego, różnej nośności i do różnych zastosowań


Oferujemy wynajem elementów tymczasowej instalacji elektrycznej, poczynając od rozdzielni budowlanych, poprzez kable zasilające i przedłużacze, aż do małych rozdzielni stanowiskowych, transformatorów separacyjnych i bezpieczeństwa, urządzeń oświetleniowych oraz wszelkiego typu elektronarzędzi stosowanych na budowach.

Dysponujemy urządzeniami spawalniczymi wraz z osprzętem, do większości metod spawania oraz urządzeniami do obróbki cieplnej styków spawanych, a także suszarkami i termosami do elektrod. Posiadamy zestawy do gazowego spawania i cięcia oraz do podgrzewania propanem.

Kompletne oprzyrządowanie dostarczamy swoim transportem, w specjalnie przystosowanym kontenerze narzędziowym, wyposażonym w regały, oświetlenie i instalację elektryczną.

Dysponujemy własnymi wykazami wyposażenia montażowego, które ułatwiają naszym Klientom opracowanie optymalnej listy urządzeń, narzędzi i sprzętu, potrzebnych do realizacji zadań. Udostępniamy je na życzenie, przez złożenie » zapytania w formularzu lub faksem i pocztą elektroniczną.

Wszystkie nasze narzędzia i urządzenia podlegają okresowej kontroli i odbiorowi dopuszczającemu do użytkowania. Jest dla nas ważne, aby ich stan techniczny gwarantował bezpieczeństwo pracowników i powodzenie operacji montażowych.

 
 

© 2015 HEDI Sp. z o.o.
powered by Quick CMS