HEDI
Adres

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Wyszukiwanie sprzętu

Typ sprzętu:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Masz pytania?
Adres

Mikrobusy, samochody osobowe

Do logistycznej obsługi prac budowlano-montażowych naszym partnerom oferujemy wynajem ponad 200 minibusów Ford Transit oraz VW Transporter, samochodów  osobowych i dostawczych, Ford Focus, Ford Fusion, VW Golf.

Przy wynajmie pojazdów, ograniczamy do minimum i niezbędnego zakresu formalności z tym związane. Nie wymagamy uiszczania kaucji. Klient nie musi posiadać karty kredytowej. Cena wynajmu kształtuje się od 800€ za miesiąc użytkowania, bez ograniczeń ilości kilometrów dobowych czy miesięcznych. Proponujemy dogodne, często indywidualne warunki finansowania.

Faktury wystawiane są na koniec miesiąca wynajmu z terminem płatności 14 dni. Wynajmujący ma możliwość korzystania z pojazdów na terenie całej Europy, bez konieczności otrzymania zgody wynajmującego na przekroczenie granicy.
 

 


Wszystkie auta posiadają pełen pakiet ubezpieczeniowy. Są dobrze wyposażone, w dobrym stanie technicznym i regularnie serwisowane. W przypadku awarii nasz mobilny serwis reaguje natychmiast, wymieniając pojazd na sprawny bezpośrednio u Klienta lub naprawiając w naszym warsztacie. Nie wiążą się z tym dodatkowe koszty dla wynajmującego.

 

 
 

powered by Quick CMS